Decoration of the header on the right side Decoration of the header on the left side


DİJİTAL BASKI

Özenle HP mürekkepler ve 1.sınıf makinelerle 360~400 gram %100 pamuklu canvas kumaşa baskısı yapılan tablolarınız usta eller tarafından isteğinize göre çerçeveli ya da 3-4 cm enindeki özel olarak kurutulmuş ağaç şase üzerine monte edilerek dekoratif olarak hazırlanmaktadır. Baskı sonrasında özel laminasyon sayesinde tablolar toz ve nemden etkilenmeden temizlenebilir.

Klasik veya modern görünümdeki binlerce imaj arasından seçeceğiniz tablonuz ile duvarlarınız hayat bulacak. HP güvencesi ile ömür boyu solmayan, yüksek çözünürlükte ve canlı renkler ile basılmış tablolarınızı dekoratif olduğu için kargodan aldığınızda direkt duvarınıza asabilirsiniz. Tablolarımız hafif ahşap şasesi sayesinde kolaylıkla asılabilen kullanıma hazır ürünlerdir. 3-4 cm enindeki şase üzerine gerilen canvas sayesinde baskı kenarlarda devam eder, bu sayede resme farklı bir boyut kazandırır.

Daha canlı, daha gerçekçi tablolar için kabartma seçeneği ile hizmetinizdeyiz. Yağlıboya tablo gibi dokulu tablo isteyenlere özel malzemeler ve itinalı bir çalışma ile sanatçılarımız tarafından tekrar işleme yapılıyor. Böylelikle satın almış olduğunuz tablo duvarınızda daha gerçekçi duruyor. Detaylı bilgi için kabartma sayfamızı inceleyebilirsiniz.


01
Dijital Baskı
02
Dijital Baskı
03
Dijital Baskı
04
Dijital Baskı
05
Dijital Baskı
06
Dijital Baskı
07
Dijital Baskı
08
Dijital Baskı
09
Dijital Baskı


Motif